Zajmujemy się kompletną realizacją instalacji elektrycznych.

Wykonujemy instalacje w obiektach użyteczności publicznej takie jak: sale sportowe, przedszkola, urzędy itp.,obiektach przemysłowych, obiektach szpitalnych, budowa linii kablowych, budowa oświetlenia ulicznego, budynki mieszkaniowe i obiekty developerskie.
Nasza firma zajmuje się również budową, remontem i konserwacją oświetlenia ulicznego.
Podczas naszej wieloletniej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele projektów, których wykonanie wymagało zaangażowania najlepszych fachowców. W celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych usług firma stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników w zakresie serwisu jak i poprawnego stosowania urządzeń. W skład firmy wchodzi 12 pracowników w tym 4 osoby to pracownicy biurowi. To co Państwu gwarantujemy, to solidność, dokładność i fachowość w każdym celu i na każdym etapie wykonywanych prac. Szybka realizacja inwestycji i terminowość.

Instalbud Prędki

Jakość i kwalifikacje naszej kadry potwierdzają zdobyte certyfikaty:

  • Certyfikat Wielkopolskiego Instytutu Jakości
  • certyfikaty szkoleniowe firm:
  • Legrand
  • Systherm
  • Jablotron
  • Satel
  • i wiele innych

Wykonując coraz to nowe i wyspecjalizowane zadania stale podnosimy swoje kwalifikacje.

Nasz sukces rynkowy w dużej mierze zawdzięczamy kadrze, ale przede wszystkim jakości i solidności wykonywanych usług, które są atrakcyjne i konkurencyjne cenowo. Wieloletnie kontakty z liczną grupą hurtowni elektrotechnicznych z całej Wielkopolski umożliwiają nam dostęp do atrakcyjnych cenowo materiałów.
Współpracujemy z różnymi firmami i instytucjami, a jednym z naszych stałych partnerów jest Warta Glass Group Huta Szkła Sieraków S.A.

Instalbud Prędki

Historia

Istniejemy od 1988 roku i od początku działamy w branży elektrycznej. Ponad 30 letnia specjalizacja i doświadczenie pozwalają zagwarantować naszym Klientom odpowiednie wykonanie usług. Jesteśmy firmą rodzinną, której założycielem firmy był Jerzy Prędki. Od 15 lat firmę prowadzi Michał Prędki właściciel firmy, uprawniony elektryk to nowe pokolenie naszego technologicznie pędzącego świata.

W pierwszym okresie swojej działalności firma zajmowała się głównie przezwajaniem silników elektrycznych do 100 kW. Stopniowy wzrost zapotrzebowania usług montażu instalacji elektrycznych wymusił większą koncentracje na wykonywaniu oświetlenia ulicznego, instalacji elektrycznych, budowa lini NN, instalacji odgromowych, pomiarach elektrycznych oraz innych instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych w mieszkaniach i domach jednorodzinnych oraz dużych obiektach przemysłowych, mieszkaniowych -developerskich. Od 2016 roku aktywnie projektujemy i budujemy instalacje fotowoltaiczne od małych domowych instalacji do dużych przemysłowych czy małe naziemne farmy fotowoltaiczne.

Producenci

Opieramy się na sprzęcie i wyposażeniu znanych i sprawdzonych firm