Start Oferta Magazyny energii

Magazyny energii

Magazyny energii w nowym systemie rozliczania energii net biling stają się jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na wykorzystanie przechowanej energii przez zwiększenie autokonsumpcji i pozyskanie energii z własnego magazynu energii. Nadwyżki energii, zamiast być sprzedane po tanim kursie kW energii, mogą być magazynowane i zostają wykorzystane na własne potrzeby w godzinach, kiedy cena energii jest znacznie wyższa oraz kiedy jest zapotrzebowanie na energię w naszym gospodarstwie domowym.

Mając magazyn energii do przechowywania energii, którą wyprodukuje Twoja instalacja fotowoltaiczna, będziesz mógł korzystać z niej, w godzinach nocnych lub w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych oraz zasilać awaryjnie (w przypadku przerw w dostawie energii z sieci) najważniejsze odbiorniki domowe jak lodówkę, oświetlenie, pompę ciepła, piec gazowy CO lub zbiornik CWU.
W naszej ofercie posiadamy magazyny energii takich producentów jak:

  • Huawei, BYD,
  • Pylontech,
  • Sofar Solar,
  • Sungrow,
  • LG Chem,
  • Growatt

Różne pojemności od 2,5kWh do 50kWh w różnych konfiguracjach i rozbudowie modułowej (klocki Lego).

Wysoką jakość wykonanych przez nas prac i kwalifikacje naszej kadry potwierdzają odbyte szkolenie branżowe i zdobyte certyfikaty.

Niezadowolenie ze złej jakości trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny.

Dziękujemy za zaufanie!

Zamów wycenę

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz otrzymać ofertę/wycenę, proszę wypełnij formularz. 

Dziękujemy za zaufanie! 

Załącz plik
Zamów wycenę
ul. Łąkowa 18, 64-412 Chrzypsko Wielkie
Realizacja NiceIT